-10%
,

Kavanoza per te vendosur erezat – Mbajtese erezash


  • Ne kete paketim keni 12 kavanoze
  • Me nje perberje prej materialit te akrelikes
  • Mund ta levizni lirshem neper kuzhine
  • Mjaft praktike ne perdorim dhe mund te pastrohet lehtesisht
  • Cilesi e garantuar

1,790L 1,990L

MBAJTESE PER EREZAT 

Ky produkt sherben per te vendosur erezat te ndryshme neper keto kavaznoza. Kjo mbajtese eshte e ndare ne 12 pjese per mbajtjen e llojeve te ndryshme te erezave. Me kete mbajtese ju nuk eshte me e nevojshme qe te perzjeni erezat me njera-tjetren.

KAVANOZA PER TE VENDOSUR EREZAT

Keta kavanoza jane nje menyre e perkryer per ti pasur ne kuzhine tuaj sepse ka nje sistem shume te rregullt edhe ne kete menyre nuk zene shume hapesire ne kuzhine tuaj. Te perbera me nje material prej akreliku  qe eshte i qendrueshem ndaj thyerjes apo gervishjes ose ndonje demtimi tjeter.

Me kapake te vogel qe puthiten shume mire me kavanozat edhe nuk lejojne qe te leshojne aromat qe kane keto ereza.

Me nje baze rrotulluese qe e ben te lehte edhe praktike perdorimin e tyre.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim

SKU: ECC-20620-030 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Mbajtese erezash

color

Transparente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat