, ,

Aluminum Foil Sticker – Leter Alumini per kuzhine


1,290L

ALUMINUM FOIL STICKER – LETER ALUMINI PER KUZHINE

Veshja me letër alumini vetë ngjitëse 5 meter.

Permasa 30 cm x 5m.

E bukur dhe me stil.  Material i cilesise të lartë me nje model unik te pershtatshem me cdo kuzhine.

Dizenjuar për të mbrojtur tryezën,banakun dhe muret e kuzhinës tuaj nga njollat e vajit, lengjeve te tjera apo gervishtjeve.

LETER KUZHINE ME VETE-NGJITJE

Shpeton sirtarët, dollapët dhe raftet tuaja nga pluhuri dhe papastërtitë.

Vendosni pajisjet tuaja elektrike me një shtresë elegante alumini vetë-ngjitëse.

Veshje alumini për të lehtësuar pastrimin e të gjitha sipërfaqeve të lëmuara.

Kjo letër praktike vetë-ngjitëse e murit do të veshë muret, brendësinë e mobiljeve dhe sipërfaqet e pajisjeve, për t’ju lehtesuar  pastrimin pas gatimit.

Miqësore ndaj mjedisit, anti-bakteriale, anti-pluhur, anti-lagështirë dhe rezistente ndaj nxehtësisë.

Shumë më e qëndrueshme sesa modelet  e zakonshme të PVC.aluminium foil stick ibuy al

Lehtë për tu aplikuar dhe e hequr menjëherë kur nuk ju nevojitet më, kjo letër muri prej alumini  është bërë për lehtësinë tuaj.

Më e lehtë se kurrë për t’u pastruar!

Fshijeni me një leckë pluhuri ose lajeni me ujë me sapun për ta mbajtur të freskët dhe të shëndetshëm.

Pastrimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë, madje edhe për njollat e vazhdueshme të salcës.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Aluminum-Foil-Sticker Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat