,

Defrost Express | Tabaka per shkrirjen e ushqimeve te ngrira


  • Ngjyre : E zezë.
  • Material : Alumin.
  • Dimensionet e produktit: 29.5 * 20.8cm.
  • Kunderngjitjes.
  • Miqesor ndaj mjedisit.

1,490L

DEFROST EXPRESS – PLLAKE PER SHKRIRJEN E MISHIT

Tabakaja per shkrirjen e ushqimeve te ngrira Defrost Express ju lejon qe te shkrini cdo produkt ushqimore i cili eshte ne gjendje te ngrire.

Pllaka e shkrirjes mundeson qe ju te keni nje shkrirje natyrale edhe te shpejte.

Siperfaqja e kesaj pllake ka nje siperfaqe qe nuk i mban mbetjet e ushqimeve edhe nuk e lejon ngjitjen e tyre ne te.

Pastrimi i saj eshte shume i thjeshte, praktik edhe i shpejte fale perberjes antingjitese qe mbart.

Kjo Tabaka nuk e lejon gjithashtu edhe bakteret qe mund te lindin ne momentin e shkrirjes.

SPECIFIKIMETpllake-gatimi-mishi-produkt-online-Shopstop-al

Gjendet ne ngjyre te zezë.

Pllaka perbehet nga materiali i aluminit.

Madhësia e tabakase : 29.5 * 20.8cm.

Pastrohet shume thjeshte.

Mund ta trasnportoni lehtesisht kudo.

Nuk ze hapesire ne kuzhine.

Eshte miqesore me temperaturat e mjedisit.

Porosit Online ne iBuy.al dhe paguaj produktin ne dorezim.

SKU: Defrost Express Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Tabaka per shkrirjen e mishit

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat