,

Fshese korenti me uje – Cyrus Profesionale Shitje Online


SPECIFIKA

Multifunksionale

  1. Pastrim ne te thate, papastertite kalojne ne depoziten e ujit
  2. Pastrim ne te thate, papastertite kalojne ne kuti plastike per pluhurat.
  3. Thith lengjet
  4. Mund te lani tapetet divanet, sendiljet e makinave.
  5. Pastron ajrin

Parametrat

  • Fuqia: 900W
  • Klasa e energjise: B
  • Sistemi:Hepa filter
  • Tubi: Metalik
  • Kapaciteti: 2.5 litra

8,000L

Fshese korenti me uje – Cyrus Profesionale Shitje Online

Fshese korenti me uje per larje tapiceri – Cyrus Profesionale Shitje Online

Thith dhe pastron maksimalisht edhe siperfaqet me te veshtira per tu arritur

Me fuqi te larte thithese eleminon cdo mbeturine deri tek grimcat me te imta te pluhurit

Funksionon me teknologjine e filtrimit te ujit

Ideale per alergjiket ndaj pluhurt, sepse cdo grimce mbeturine dhe pluhuri perfundon ne depoziten e ujit dhe nuk ka hapesire per nje qese jo higjenike dhe te demshme per shendetin e njeriut

Nuk e harxhon energjine elektrike

Sistemi i saj me uje, nuk ndot ajrin dhe i jep shtepise suaj pasterti dhe freski

Pastron cdo lloj siperfaqeje, qe nga tapetet, parketi deri tek pplakat, pa i gervishtur dhe demtuar ato

Mund ta perdorni edhe per te fryre dysheke dhe shtreter me ajer

Thith lageshtine dhe siguron nje ambient te shendetshem per ju dhe femijet tuaj

Porosit Online ne iBuy.al | Fshese per larje tapiceri

SKU: Fshese korenti me uje-Cyrus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Fshese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat