,

Ngrohese portative Dhome e Zeze – Mini Heater – 600W

Te ndryshme

1,290L

NGROHESE PORTATIVE DHOME E ZEZE

Ngrohese portative dhome e zeze – Mini Heater JY-611

Qendroni te ngrohte ne mot te ftohte me ngrohesin e hapesires me fuqi deri ne 600W. Eshte e lehte per t’u perdorur dhe vendoset ne nje prize standarte AC. Ngrohese me efikasitet energjitik perdor teknologjine e rrjedhes termike per te qarkulluar ajrin ne menyre efikase  dhe te ngroh hapesira deri ne 25 metra katror.
Ideale per t’u perdorur ne dhoma gjumi, tualet, dhoma konvikti, cerdhe, garazhe etj. Permban nje termostat te rregullueshme dhe nje kohemates te programueshem ne 12 ore.
Ngrohese kompakte e cila do te ngrohe menjehere ambjentin ku je e keni vendosur. Shume e thejshte per t’u perdorur, thjeshte vendoseni ne prize.  Ju do te ndjeheni mire dhe ngrohte dhe mbi te gjitha do te kurseni energji dhe para. Ngrohese dhome portative e cila do te transformoje ambientet e ftohta ne te ngrohta brenda disa castesh. 

 
Largoni ngorhesit e medhenje qe shpenzojne shume per ngrohjen e hapesires suaj. Kjo ngorhese ju mundeson ngrohje te menjehershme. Ngrohes per sezonin para dimeror i cili vendoset direkt ne mur dhe nuk merr aspak hapesire. Ngroni dhomat e gjumit, dhomen e femijeve, kuzhine dhe cdo hapesire tjeter. 

Blerje online me cmimet me ekonomike ne treg ne Ibuy.al

SKU: L382-JY-611 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Ngrohese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat