,

Llampa kunder Insekteve – Aparat LED Zapp Light

As Seen on TV

1,990L

LLAMPA KUNDER INSEKTEVE

Llampa kunder Insekteve | Aparat LED ZAPP Light

Shpetoni pergjithmone nga insektet e veres me kete aparat Zapp Light. Kjo llampe do ju mbroje nga mushkonjat, mizat dhe inseket te cilat ju bezdisin nderkohe qe ju shijoni pushimet. Drita terheq insektet fluturuese dhe i vret ato ne momentin qe perplasen me te.

Funksionon me energji keshtu nuk do t’ju duhet te perdorni kimikate te demshme te cilat mund te jene te demshme per shendetij tuaj dhe te familjareve tuaj.  Mund ta perdorni ne ambjente te brendshme dhe ne ambjente te jashtme.
Koha e ngrohte e veres eshte e pershtatshme per t’u organizuar gjate dites ose nates me miqte tuaj. Vera na sjell ne mendje mushkonjat dhe shqetesimet qe krijojne ato. Por me kete llampe kunder insekteve prania e tyre nuk do te mundet te shijoje festen tuaj me shume sesa ju.

Mbroni familjet tuaja nga parazitet qe transmetojne semundje dhe viruse nga me te ndryshmet. Llampa e cila ekzekuton parazitet dhe insektet e tjera fluturuese pa kimikate helmuese. Drita UV blu e integruar ne kete aparat kunder insekteve i terheq ato drejt rrjetese metalike dhe sapo bien ne kontak me te i vret.

Produkte ne shitje online ne Ibuy.al

SKU: L354-zapp-light Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat