,

Mikser Dore Sonifer SF 7003 – Hand Mixer Bli Online

Sonifer

Fuqia 150 Watt

Tensioni 220-240 Volt

Me buton për heqjen e aksesoreve

Madhësi kompakte

Peshë e lehte

3 nivele shpejtesie

Materiali i aksesoreve te mixerit Sonifer: celik inoks i cilesise se larte, jo i demshem per shendetin

Multifunksional

1,800L

Mikser Dore Sonifer SF 7003 – Hand Mixer Bli Online

Mikser Dore Sonifer SF 7003 – Hand Mixer Online

Ideal për rrahjen e vezeve dhe pergatitjen e brumit te kekut, embelsirave, makoaronave dhe tortave

Motor i fuqishem projektuar edhe per pergatitjen e brumit me te veshtire

Me 3 nivele të ndryshme shpejtesie që mund ti zgjidhni sipas deshires gjate kohes qe jeni duke gatuar

Dizajn elegant dhe praktik

Lehtesi ne perdorim dhe pastrim

Peshe e lehte, nuk iu lodh doren dhe krahun ne kohen e gatimit

SKU: GI-SF7003 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sonifer

color

White and Purple

LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat