,

Leter Murale 3D – 3D Wood Wall Sticker


490L

LETER MURALE 3D – 3D WOOD WALL STICKER

Ngjitese murale dekoruese per cdo ambient te shtepise tuaj.

E papërshkueshme nga uji dhe shume rezistente ndaj gervishtjeve apo goditjeve.

Mbulon pjeset e mureve me lageshtire, te plasaritura apo te vizatuara nga femijet.

E sigurt dhe miqësore me mjedisin, jo toksike , e përshtatshme për hapësirë të sigurt në shtëpi.

I përshtatshëm për: kuzhinë, banjë, dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Leter-Murale-3D Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat