,

Leter muri me figure mermeri – Mural Paper Marble

Te ndryshme

  • Material PVC.
  • Mund të ngjitet në mur, xham, mobilje, pllaka qeramike etj.
  • Imitim i gurit te mermerit.
  • I papershkueshem nga uji dhe material jo toksik.
  • Pritet lehtesisht me gershere.
  • I jepet forme sipas permasave te deshiruara.⠀

500L

LETER MURI ME FIGURE MERMERI

Leter murale e cila ngjitet ne siperfaqet e mureve me figure mermeri shume cilesore edhe kunder lageshtires.

Letra dekoron shtepine, zyren apo cdo ambient tjeter duke i dhene nje pamje tjeter.

Ne momentin qe ajo te jete e vendosur ne mure, ju do te merrni menjehere efektin sikur te jete siperfaqe mermeri e vertet.

LETER MURALE PER DEKOR

Letra eshte shume e lehte per t’u vendosur, nuk do te hasni asnje veshtiresi ne momentin e ngjitjes se saj ne mur, vecse te ruani drejtimin e sakte te hapesires qe deshironi te vishni.

Kjo Leter eshte jetegjate edhe qendron ne mur per nje kohe teper te gjate pasi nuk e lejon lageshtiren te deportoje ne te dhe keshtu ju do ta keni me te lehte per ta pastruar.

Me ngjitese te forte edhe te qendrueshme.

Nuk ka pse te shpenzoni pafund me lyerjen e shtepise me boje, ju mjafton vetem ne nje leter e tille dhe do te jeni gati per te shijuar pamjen e re te vendit tuaj.

leter murale me figure mermeri blerje online iBuy al

SPECIFIKAT:

Leter murale me forme mermeri.

Kunder lageshtires.

Mund ta pershtasni ne formen qe e deshironi.

Pastrohet lehte me leter te thate ose gjysem te lagur.

Permasat e letres : 77x70cm.

Ka efekt real te mermerit.

Sherben per dekor.

 

 

 

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim | Transport ne te gjithe Shqiperine !

SKU: leter-murale-mermer Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Leter murale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat