,

Chopsticks cage – Mbajtese thikash per shtepi

Te ndryshme

  • Mbajtese per enet e kuzhines.
  • Rezistente ndaj ujit.
  • Tre hapesira  per vendosjen e eneve.

1,490L

CHOPSTICKS CAGE – MBAJTESE THIKASH

Mbajtese thikash ideale per perdorim ne kuzhinen e shtepise dhe restorante.

Ju mund te vendosni ne te ene kuzhine si luge, pirunj, thika per te shmangur rremujen qe krijohet shpesh ne kuzhine.

Mbajtesja do te sherbeje jo vetem per sistemimin e ketyre eneve por dhe kullimin e tyre.

E lehte ne perdorim dhe e sigurte per tu lare.

Ka nje dizajn praktik dhe modern, te cilin mund ta vendosni kudo.

I perbere nga material plastik i cilesise se larte.

Specifika:

Lloji: Mbajtese thikash
Hapesirat mbajtese: 3
Materiali: Plastikë
Lloji i plastikës: PP
Stili: Stili Japonez
Teknika: me shkëlqim
Numri i Modelit: CH80029

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al – Dyqani juaj Online!

 

SKU: mbajtes-thikash Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat