,

Grirese Multifunksionale – Nicer Dicer Fusion Shitje Online


  • Material Plastik + Celik inoks i cilesise maksimale e i ngurtesuar ne G-NOX
  • Kursen kohe dhe perpjekje
  • E sigurt ne perdorim
  • Multifunksionale
  • Pastrim i lehte

2,990L

Nicer Dicer FusionGrirese Multifunksionale –

 Shitje Online

Grirese Multifunksionale – Grirse Nicer Dicer Fusion Shitje Online

Pergatit lengje te shijshme, largon lekuren nga frutat dhe perimet dhe i pret ato ne forma nga me te ndryshmet

Dizenjuar me 16 variante te ndryshme prerese, ju mund te coptoni frutat dhe perimet ne kuba,  shkopinj te medhenj, te mesem dhe te vegjel, feta te holla dhe te trasha.

E shpejte ne perdorim

Kursen rremujen ne kuzhine dhe energjine elektrike

Ndertuar me mekanizem automatik te hapjes

Thika prerese te ndertuara nga material celik inoks i cilesise se larte dhe jane ultra te mprehta e te ngurtesuara ne cilesine G-NOX

Pastrohet lehte, mund ta vendosni ne lavastovilje ose e lani me uje te bollshem

Porosit Online ne iBuy.al | Grirse Multifunksionale

SKU: Grirse Multifunksionale-Nicer Dicer Fusion Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Grirese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat