,

Thika kuzhine 6 cope – Bass Premium Quality Knife Set Online


3,890L

Thika kuzhine 6 cope – Bass Premium Quality Knife Set Online

Thika kuzhine 6 cope – Bass Premium Quality Knife Set Online

Material celik inoks i cilesise se larte

Tehe te fuqishem prerese

Ideale per perdorim ne kuzhinen e shtepise dhe restorantit

Paketimi perfshin 6 e thika dhe 1 gershere

Te sigurta per tu lare

Ne paketim vijne se bashku me mbajtesen

Dizajn i thjeshte dhe modern

Ergonomike, te lehta ne perdorim

Rezistente ndaj ndryshkut

Miratuar nga Administrata e Ushqimit dhe e Barnave ne Kore, Kine

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: thika kuzhine-6 cope-bass Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat