,

Set TV Box IPTV MAG254


4,800L

SET TV BOX IPTV MAG254 

Ky set-top box mund te lidhet me televizorin tuaj dhe ofron akses ne sherbime te uebit si YouTube, Picasa, Kinemate Online dhe Parashikimi i Motit. Ju mund te shfletoni ueb-in nga dhoma juaj e ndenjes duke perdorur shfletuesin e integruar te internetit.

Pajisja eshte projektuar per ofruesit e internetit, grumbulluesit e permbajtjes dhe integruesit e sistemit, dhe perdoret per leshimin e sherbimeve interaktive televizive te ofruara permes rrjeteve te bazuara ne IP (IPTV/VoD/ОТТ).

Luaj permbajtje nga pajisjet USB gjithashtu, fale portes usb te integruar ne pjesen e perparme.

Ju duhet te keni parasysh se ky model nuk eshte versioni WiFi.

Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

 

SKU: i232300082 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat