,

Shampo bimore per thinjat DermaDerm – Shitje Online

DermaDerm

1,550L

SHAMPO BIMORE PER THINJAT – DERMADERM

Shampo Bimore per thinjat – DermaDerm

Prodhuar me ekstrakte natyrore te bimeve. Redukton floket e bardha dhe njekohesisht ndihmon ne forcimin e flokeve. Efekti i saj ndikohet dhe nga gjendja e flokeve tuaj. Nese floket tuaj jane te holle dhe poroze mund te arrijne rezultate te shpejta Nese jane te trashe dhe me pak poroze, koha e arritjes se rezultatit eshte me e gjate.

Perdorimi | Lani floket me kete shampo deri ne 2 here ne menyre qe ekstraktet aktive te bimeve te depertojne ne qime. Shkumezoni floket dhe i mbani afersishte 2 minuta, me pas shpelahen me uje te bollshem.

Sasia | 250ml

 

brands

DermaDerm

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat