,

Shampo Pishe kunder Renies se Flokeve per Meshkuj – Online


  • Kunder renies se flokut
  • Kunder zbokthit
  • Me ProVitamine B5 qe stimulon daljen e flokut të ri nga rrenja
    Forcon thelle rrenjet, duke parandaluar keputjen e flokut dhe renien
  • Mbush hapesirat boshe, pa floke
  • Produkt natyral
  • Perdorimi: 1- Aplikoni shampon ne floke të lagura, masazhoni skalpin e kokes butesishte permes gishtave per rreth 1-2minuta
  • 2- Shpelani flokun me uje te bollshem

1,950L

Shampo Pishe kunder Renies se Flokeve per Meshkuj – Online

Shampo Pishe kunder Renies se Flokeve per Meshkuj – Online

Shampoja e markes se njohur per produkte natyrale, Amina ndihmon ne rigjenerimin e flokeve, duke nxitur daljen e flokeve te rinj dhe te shendetshem e duke shmangur keputjen dhe renien e tyre

Formula e saj unike e kombinimit te vitaminave me ekstraktet e pishes, e ben kete shampo te preferuaren e meshkujve

Me shume efekte, per floke te shendetshem, te bukur dhe voluminoze

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Shampo Pishe per Meshkuj - Amina Kategori: ,
LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat