Shitet iPhone 6 i Perdorur – Grade A – Space Grey


13,900L

IPHONE 6 I PERDORUR GRADE A

Shitet iPhone 6 i perdorur Grade A – 6/64GB – Cmimi me i mire – Apple

Smartphone iphone 6 eshte nje telefon i cili cakton fillimin e nje periudhe te re te teknologjise ne marken Apple. Vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kreysorja ne nje gjendje te shkelqyer. I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat.
Funksionon me sistem operativ iOS 8, upgradable to iOS 12.4.4. Telefoni mundesohet nga procesori PowerVR GX6450 (quad-core graphics). Funksionon me Chipset Apple A9 (20 nm).  Memorje 2GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone 6s ka nje ekran IPS LCD me rezolucion pikselash te larte 750*1334.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 1.2MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik dual 8MP me karakteristika si detektim automatik, Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 1810mAh

Specifikat 

Permasat | 138.1*67*6.9mm
Pesha | 129g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Ekrani | 4.7inch IPS LCD
OS | iOS 8, upgradable to iOS 12.4.4
Chipset |Apple A8 (20 nm)
CPU | Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based)
GPU | PowerVR GX6450 (quad-core graphics)
RAM | 1GB
ROM | 64GB
Kamera | 8MP
Selfie | 1.2MP
Bateria | Li-Ion 1810mAh
Shitet iphone 6 i perdorur Grade A – 10/10 | Cmimi me i mire
Shoqerohet me : Karikues – Xham – Kase mbrojtese
Transport kudo ne Shqiperi
Porosite ne www.ibuy.al ose telefononi 0685344444
SKU: iphone-6-i-perdorur-grade-a-6-64-gb Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat