Soap Dispenser K9 – Mbajtes Sapuni me sensor


5,500L

SOAP DISPENSER K9 – MBAJTES SAPUNI ME SENSOR

Dispenser sapuni me dizajn inovativ, më i përshtatshëm për t’u përdorur.

Ekran i madh dixhital, me definicion të lartë.

Performanca e qëndrueshme dhe rezistente e sensorit me precizion të lartë.

Me kursimin inteligjent të sapunit te lengshem dhe funksionin automatik fale sensorit.

Përshtatshmëri e fortë ndaj temperaturës së mjedisit. Mbajtesja e sapunit vjen me kapacitet të madh, gje qe do ofroje cikël më te gjatë jetësor.

Karakteristika

Modeli: K9

Kapaciteti i shishjes: 1000ml

Lloji i montimit: I varur në mur

Koha e gatishmërisë: 5s

Pesha neto: 702g

USB Type-c: +/- 0,2c

Hyrja: DC 5V 1A

Fuqia e produktit: 3W

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Sensor Soap Dispenser K9 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat