,

Sony C4 /E4 G Original New Battery – Bateri Origjinale 2600 mah


990L

Sony C4 /E4 G Battery – Origjinale

Sony C4 /E4 G Original New Battery – Bateri Origjinale 2600 mah

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony C4 dhe Sony E4 G
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2600mah
SKU: bateri-sony-C4-E4 G Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat