,

Sony Xperia R800 / X10 Best Battery – Modeli BST 41 Origjinal


990L

Sony Xperia R800 / X10 Best Battery

Sony Xperia R800 / X10 Best Battery – Modeli BST 41 Origjinal

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony Xperia R800 dhe X10
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1500 mah
SKU: bateri-sony-xperia R800-X10 B Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat