,

Sony Xperia Z2 Original New Battery – Kapacitet i larte


990L

SONY XPERIA Z2 – BATTERY

Sony Xperia Z2 Original New Battery – Kapacitet i larte

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga MSDS, CE, RoHS dhe FCC
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony Xperia Z2
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 3200 mAh
SKU: bateri-sony-Xperia Z2 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat