,

Sony Xperia ZL / L35 H High Capacity Battery – Bateri Origjinale


990L

Sony Xperia ZL / L35 H Battery – Origjinale

Sony Xperia ZL / L35 H High Capacity Battery – Bateri Origjinale

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony Xperia ZL dhe Sony L35 H
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2330mAh
SKU: bateri-sony-Xperia ZL-L35 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat