, ,

Steering Wheel Clock – Ore Per Tavoline


1,600L

STEERING WHEEL CLOCK – ORE PER TAVOLINE 

Me nje stil mesdhetar, kjo ore tavoline do te pershatet me se mire me ambientin tuaj.

Mund ta perdorni per shtepine tuaj, apo ne zyre jo vetem si aksesor por dhe ore funksionale.

Funksionon me bateri AA.

Ka nje baze te mbeshtetshme per tavoline, qe mundeson qendrim te sigurt dhe ndalon rreshqitjen apo renien. 

Dizajn praktik dhe komod, qe do tju kujtoje gjithmone ditet e bukura prane detit. 

Ideale për ata që e duan artin detar dhe detin. 

Ora është ultra e qetë, ka një lëvizje të butë  të akrepave të orës pa shkaktuar bezdisje.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i2010010 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat