Sterilizues per mjetet e pedikyrit edhe manikyrit – Tools Sterilizer


  • Ideuar per perdorim vetjake edhe profesional.
  • Permasat: 15 x 16cm.
  • Tensioni: 110V.
  • Frekuenca: 60Hz.
  • Fuqia: 100W.
  • Gjendet ne ngjyre te bardhe.

1,490L

STERILIZUES PER MJETET METALIKE

Sterilizuesi eshte ideaur per perdorim profesional edhe vetjak.

Ai sterilizon ne menyre perfekte cdo mjet metalik.

Pershtatet per sterilizimin e mjeteve qe perdoren nga estetistet per bere manikyrin edhe pedikyrin.

Ka nje dizajn shume te vogel edhe praktik qe mund ta perdorni edhe mbi tryeze edhe mund ta mbani ne cdo cep qe keni me praktik duke qene se nuk ze pothuajse aspak hapesire.

Punon ne menyre automatik.

Temperatura maksimale qe arrin eshte deri ne 170 grade.

Ai ka kater menyra ndryshme te sterilizimit :

  • sterilizimin ultravjollcë,
  • sterilizimin e ozonit,
  • pastrimin e anionit,
  •  ekranin me prekje të mikrompjuterit.

SPECIFIKATsterilizues tools sterilizier bli online iBuy al

Permasat: 15 x 16cm.

Tensioni: 110V.

Frekuenca: 60Hz.

Fuqia: 100W.

Gjendet ne ngjyre te bardhe.

Funksionon per perdorim vetjake edhe profesional.

I pershtatshem per sterilimzimin e mjeteve te celikut, metalit dhe aluminit.

Shume i lehte gjate perdorimit.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire!

SKU: K-200720-031 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

sterilizues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat