, ,

Sweet Car – Loder per femije


1,590L

SWEET CAR – LODER PER FEMIJE

Fëmijët tuaj do ta adhurojne te  luajnë këtë lojë  argëtuese për ta

Terheqese  dhe e bukur për fëmijët, sillni lumturi tek fëmijët tuaj.

Me një dizajn të sofistikuar dhe elegant me ngjyra tërheqëse per syrin e vogelusheve.

I përshtatshëm për moshat 3 vjeç e lart.

E pershtatshme per djem dhe vajza. 

Model i lehtë për tu mbajtur dhe ruajtur.

Ka opsionin e muzikes, dritave dhe rrotullimit 360 grade.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat