,

Syze Virtuale VR Box 3D – Magic Reality Bli Online


SYZE VIRTUALE VR BOX 3D 

SPECIFIKAT

Futeni ne nje bote tjeter dhe perjetoni magjine e realitetit virtual (VR)

Shijoni pamje te plota dhe ne nje tjeter dimension

Shoqeruese ideale per udhetimet tuaja dhe kohen qe kaloni ne shtepi

Pigmenti i lenteve nano shmang lodhjen e syze edhe nese shihni nje film ose luani nje loje per nje kohe te gjate

Dimensionet: 203 x 151 x 151 mm

Pesha: 435 g

2,900L

Syze Virtuale VR Box 3D – Magic Reality Bli Online

Syze Virtuale VR Box 3D – Magic Reality Bli Online

  • Shihni 3D filmat tuaj te preferuar kudo dhe kurdo
  • Nga momenti qe i vendosni syzet, do ti shijoni video dhe lojrat ne nje tjeter dimension
  • Syzet VR Box 3D mbrojne syte: Te veshura nga 9 lente nano ato mbrojne shikimin nga rrezet e e demshme te ekranit te telefonit dhe reflektimi i drites blu
  • Ofrojne komoditet, te veshura nga nje material i bute, ato nuk iu krijojne siklet ose bezdi edhe nese i keni mbajtur per nje kohe te gjate. Rripi eshte ndertuar nga nje material i lehte, i cili redukton presionin rreth syve, fytyres dhe kokes duke ju ofruar nje ndjesi te rehatshme
  • Te pershtatshme me per te gjithe llojet e SmartPhone-ve: (Android dhe IOS),  iPhone 6s, iPhone 6s, Plus, 5s, Samsung Galaxy S5 S6 S6 Edge S7 Note 4 5 Edge, LG G3x Sony Xperia Z3 etj
SKU: M-syze virtuale-VR Box 3D Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Syze virtuale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat