Tastiere Magic keyboard Apple

Apple

18,000L

TASTIERE MAGIC APPLE

Magic eshte nje tastiere jashtezakonisht e rehatshme dhe e sakte.

Dizajni i saj pa kabllo, me nje bateri te integruar eshte nje garanci per pune pafund te rehatshme.

Tastiera lidhet automatikisht me Mac tuaj, keshtu qe ju mund te filloni punen menjehere.

Nje bateri me nje karikim te vetem mund ta mbaje tastieren ne pune per me shume se nje muaj.

Specifikat :

-Tastet multimediale

-Tastiere numerike

-Lidhje Bluetooth

-Permasa 1,09×41,8x(11,4cm)


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232306 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

tastiere

brands

Apple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat