,

Telefon celular me kamer Nokia 6300 4G LTE

Nokia

6,900L

TELEFON CELULAR NOKIA 6300 4G LTE

Telefon celular Nokia 6300 4G LTE me kamer te pasme.

Qendroni te lidhur me kedo qe doni me WhatsApp dhe Facebook. Vazhdoni te shikoni shfaqjet tuaja ne YouTube dhe gjeni rrugen tuaj me Google Maps – pervoja me te efektshme me 4G te shpejte.

Nokia 6300 4G eshte krijuar per te  mbajtur ritmin e ngarkuar te dites fale procesorit Qualcomm® Snapdragon™ 210 dhe materialit rezistent.

Vjen me 4 GB memorie te integruar dhe gjithashtu ka vend te kartes microSD, duke i lejuar perdoruesit te zgjerojne me tej kapacitetin e ruajtjes deri ne 32 GB.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: h-22-nokia6300 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Celular

brands

Nokia

color

Gri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat