,

Tharese per floket – Thani floket me First Austria


 • 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehje me butoni cool
 • Mbrojtje kunder nxehtesise
 • Me 2 koka te ndryshueshme
 • Per floke te drejta dhe kacurrela
 • Fuqia 2000W

3,490L

THARESE FLOKESH FIRST AUSTRIA 

Tharese flokesh First Austria e pershtatshme per te drejtuar floket edhe per t’i lene ato te buta. Kjo pajisje ju mundeson t’i thani flokeve tuaj ne pak minuta dhe t’i stiloni sic keni deshiruar gjithmone.

THARESE PER TI DHENE VOLUM FLOKEVE

Me kete tharese ju do keni floke shume te shendetshem dhe fale teknologjise se jonizuar e cila garanton gjithmone volum ku i jep flokut nje lloj freskie e shkelqimi. Kjo tharese mundeson nje mbrojtje te flokeve nga mbinxehja edhe djegia e nxehtesise qe mund te nxjerri kjo tharese.

Gjate tharjes se flokeve tuaj do t’i jepni nje hidratim duke e bere te mundur edhe shmangur mundesine qe ato te digjen nga temperaturat e larta.

Me nje madhesi te pershtatshme per ta marre gjithmone me vete kudo qe shkoni, per te qendruar gjithmone te kuruar edhe te ndiheni bukur ne cdo moment.

SPECIFIKAT

 • Me 3 lloje te ndryshme te nxehtesise
 • Me 2 nivele te ndryshme te shpejtesise
 • Fuqia 2000W
 • Produkti komandohet nga butonat qe i gjeni ne dorezen e saj
 • Shume praktike edhe e lehte ne perdorim
 • Me mbrojtje nga nxehtesia

Bli Online ne iBuy dhe paguaj ne dorezim.                                                                                                 

SKU: FA-5654-4 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Tharese flokesh

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat