, ,

Transmetues Audio me Bluetooth – Mikrofon Baseus BA01 Online


Specifika

Brandi: Baseus
Model : BA-01
Material i cilesise se larte dhe rezistent ndaj nxehtesise Aliazh zinku+ Plastike ABS
Lidhja: Me Bluetooth
Distanca e lidhjes: 5 meter
I pershtatur per te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
Versioni i Bluetooth-it: 5.0 V
Mikrofon i integruar

2,000L

Transmetues Audio me Bluetooth – Mikrofon Baseus BA01 Online

Transmetues Audio me Bluetooth – Mikrofon Baseus BA01 Online

  • Transmetim audio me cilesi te larte dhe tinguj zeri te paster si kristali
  • Dizanj qe nuk ze hapesire
  • Lidhje me Bluetooth
  • Integruar me mikfrofon i cili mbeshtet telefonatat pa duar edhe gjate kohes kur jeni ne levizje
  • Me cip inteligjent qe siguron nje lidhje te forte, pa interferime dhe pa nderprejre
  • Distanca e lidhjes: deri ne 5 metra
  • Me porte USB dhe fishe AUX
  • Material i cilesise se larte, i mbrojtur nga oksidimi. I ndertuar nga aliazhi i zinkut me cilesi te larte dhe rezistent ndaj nxehtesise
  • Porosit Online ne iBuy.al
SKU: trasmetues me bluetooth-basues-BA01 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Transmetues Audio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat