,

Travel Adapter Baseus – Karikues me 2 Porta USB Bli Online


Modeli: Baseus

Hyrja: AC 100V-240V, 50-60Hz, 0.3A Max

Dalja: DC 5V/2.1A max

Dimensionet: 8 x 5 x 2.2 cm

Pesha: 113 gr

Materiali: PC+ABS

Fuqia: 12 Watt

Universal

990L

Travel Adapter Baseus 2.1 A – Karikues me 2 Porta USB

Travel Adapter Baseus – Bli Online ne iBuy.al me lire se kudo

  • Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt 2 paisje/telefona ne te njejten kohe
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Me 2 porta USB
  • Pershtatur per tablet dhe smartohone
  • Super shpejtesi
  • Dizan modern, i pershtatshem me cdo ambient te shtepise ose zyres suaj
  • Praktik dhe komod – e merrni ne cdo udhetim
  • Material rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise
  • Suporton smartphonet Samsung, iPhone, iPad, Xiaomi, HTC, Huawei etj
  • I certefikuar nga CE, FCC, RoHS
SKU: travel adapter-baseus-2.1A Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat