, ,

USB Hub me 4 porta Transmetues Awei CL-122

Awei

1,300L

USB HUB ME 4 PORTA TRANSMETUES AWEI CL-122

Ndares me cilesi te larte me mundesine e lidhjes se 4 pajisjeve shtese me hyrje USB si hard disk portativ, printera, tastiere, maus, disqe U etj.

Transmetimi i te dhenave deri ne 60 Mbps.

4 Prizat mund te transmetojne ne te njejten kohe pa nderprerje.

Konsumi i energjise i produktit: pa ngarkese ≈77mA.

Madhesia e produktit: gjatesia e kabllit 75CM.

Specifikat :

-Marka: AWEI

-Modeli CL-122

– 4 ne 1 Smart Docking Station

-Madhesia: 77×25x25mm

-Sistemi mbështetës: Windows; Linux; MAC OS; iOS w

-Per Laptop. Tablet, Celular, U Disk,karte grafike

-Material:Aliazh alumini


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300050 Kategori: , ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Transmetues Audio

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat