,

Varese prej cope me montin ne mur

Te ndryshme

790L

VARESE PREJ COPE ME MONTIM NE MUR

Tani mund ta zbukuroni dhomën tuaj  më shumë lavdi me këtë  garderobë të montuar në mur.

Këto varese cope të montuara në mur janë të bollshme, të modës në dizajne, dhe vijnë me variacione të ndryshme për t’iu përshtatur nevojave tuaja individuale.

Jane materiale cilesore, rezistente per  performancë optimale për një periudhë të gjate perdorimi.

Janë ideale për të gjitha llojet e dekorimeve të brendshme dhe mund të riformojnë të gjithë hapësirën tuaj dhe pamjen e saj.

Shumë të bollshme dhe të organizuara për t’iu përshtatur të gjithe aksesoreve rrobave, çantave, rripave, këpucëve, batanijeve dhe më shumë, të gjitha në një vend të vetëm.

Bërë nga pëlhura liri pambuku me cilësi të lartë, mbron mjedisin dhe pastrohet lehtë, është e qëndrueshme dhe ka një kohë të gjatë perdorimi.

Ka një shtresë  të papërshkueshme nga uji qe e ben të përdorshme dhe në vende të lagështa, të tilla si kuzhina, banjo etj.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: Varese prej cope me montin ne mur Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat