,

Vazo Lucky – Bli Online


990L

VAZO LUCKY – BLI ONLINE 

Nje vazo qeramike me dizajn inovativ dhe te pershtatshem per cdo ambient shtepie, zyre, apo lokale.

Mbusheni me lule, ose lëreni të qëndrojë thjesht si nje aksesor  kjo vazo me siguri do të gjallërojë tavolinën, banakun dhe ambiente te tjera.

Gjithashtu eshte ideale edhe  si një dhuratë luksoze e shkelqyer.vazo lucky porosi online ibuy al

Me material te padepertueshem nga uji. Zhvendoset shume lehte per te ndryshuar kendin dhe ambientin ku do e vendosni.

 

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010038 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat