Vrases elektrik per mushkonjat – VT – 888 – Bli Online


  • Material prej plastikes cilesore
  • E projektuar me drite LED per ndricim
  • Perdoret kudo
  • Nuk permban toksina te demshme
  • Ngjyra jeshile

490L

VRASES MUSHKONJASH

Kjo pajisje eshte shume e nevojshme per ne shtepine tuaj, i cili mundeson terheqjen e mushkonjave fal llambes LED qe ka ky produkt.

Produkt i domosdoshem per te eleminuar mushkonjat qe jane shume te bezdisura per te gjithe njerezit. Ky vrases insektesh nuk permban toksina te demshme per shendetin e njerezve.

VRASES INSEKTESH ME DRITEN LEDmosquito killer night lamp 4 led green vrasese mushkonjash bli online iBuy.al

Kete pajisje thjesht duhet ta vendosni ne prize qe me pas ta lini te kryej vet procesin e thithjes se mushkonjave ose mizave te ndryshme.

Fal drites LED ky produkt do te terheqe drejt saj te gjitha insektet qe ju bezdisin duke i zhdukur ato perfundimisht.

Teper i sigurt edhe efikas per tu perdorur ne cdo ambjent.

Me nje material plastike te cilesise se larte, pa toksina mundeson qe ky produkt te jete i sigurt ne perdorimin e tij sidomos ne ambjente me njerez.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: vrasese mushkonjash VT-888 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Vraseses mushkonjash

color

Purple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat