,

Wifi Power Bank 2 in 1 – Moxom Magnetic Case Wireless Charger


3,190L

Wifi Power Bank 2 in 1 – Moxom Magnetic Case

Wifi Power Bank 2 in 1 – Moxom Magnetic Case Wireless Charger

  • Fuqizuesi i baterise nga Moxom kete here vjen me nje risi, 2 funksione ne nje paisje te vetme. Moxom WIFI Power Bank sherben edhe si kase mbrojtese per telefonin tuaj edhe si karikues portativ.
  • Power Bank dhe kasa mbrojtese magnetike mund te ndahen nga njera-tjetra dhe te ribashkohen serish permes magnetit.
  • Ju mund te rimbushni baterine e smartphonit tuaj ne cdo moment, mjafton te suportoni modalitetin wireless. Rimbushja eshte e shpejte dhe telefoni eshte i mbrojtur nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbinxehja.
  • I pershtatur per karikimin e te gjithe smartphone-ve me fishen Type C  ose Lightning
  • Kasa magnetike e mbron telefonin nga renia, gervishtja, pluhuri dhe demtimet e tjera qe mund te ndodhin gjate perditshmerise. Material TPU+PC rezistent ndaj konsumit
  • Kasa eshte e pershtatshme vetem per Phone X.
  • Kapaciteti: 4000 mAh
SKU: wifi powerbank-magnetic case-moxom Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat