,

Wifi PowerBank – Baseus Bracket 3 IN 1 Wireless Charger


Kapaciteti: 8000mAh
Hyrja Micro USB : DC 5V, 2A
Dalja ne USB : 2 x DC 5V, 2A
Dalja ne Wireless: DC 5V, 1A
Distanca e karikimit me wireless : Deri ne 8 mm

2,790L

Wifi PowerBank – Baseus Bracket

Wifi PowerBank – Baseus Bracket 3 IN 1 Wireless Charger

  • 3 IN 1 -Dizenjuar per 3 funksione: karikues me wireless; furnizues baterie; mbeshtetese telefoni
  • Kombinon 2 menyra te rimbushjes se smartphoneve dhe paisjeve elektronike: karikimin permes valeve te wirelessit dhe rimbushjen permes portes USB. Kjo e ben kete furnizues universal dhe te pershtatshem per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve
  • Mund te karikoni 2 paisje njekohesisht shpejt dhe ne menyre te sigurt
  • Sherben si mbeshtetese per telefonin tuaj dhe mund ta levizni ate ne tre kende per te pare gjithcka qe deshironi permes telefonit
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe qarku i shkurter
  • Permes valeve te Wireless-it mund te rimbushen vetem paisjet qe suportojne modalitetin WiFi. Distanca e kesaj rimbushje eshte e kufizuar ne 8 mm
SKU: wifi powerbank-baseus-bracket Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat