Winter Wonderland – Tollumbace 25 cope

Te ndryshme

1,690L

WINTER WONDERLAND – TOLLUMBACE 25 COPE

Paketa do t’ju ndihmojë të krijoni një botë të bukur dimri me tullumbace me ngjyra te ndrysheme.

Tollumbace  me madhësi dhe ngjyra të ndryshme do të ndihmojnë në krijimin e një harku më të veçantë.

Paketa  përfshin tullumbace latex ne ngjyra :rozë të lehta, të bardha, rozë metalike, argjend metalik) nje rrotull  ngjitës dhe shirit.

I përshtatshëm për raste të shumëfishta, ditelindje, babyshower,festa te tjera.tollumbace ne shitje ibuy al

Ngjyrat e adhurueshme  do të krijojnë një atmosferë të ngrohtë në festën tuaj të dimrit dhe gjithashtu do të sjellin shumë gëzim për çdo mysafir.

Balonat kanë nevojë për krijimtarinë dhe imagjinatën tuaj për t’i bërë ato në një kurorë harkore të mrekullueshme me mjete të siguruara, ose mund të zgjidhni t’i lidhni ato në tufa.

 

 

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al!

SKU: i2010031 Kategori:
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat