,

Wireless Controller For Ps4 -Leve Kontrolli


3,500L

WIRELESS CONTROLLER FOR PS4 – LEVE KONTROLLI

Kontrolluesi i lojerave DualShock4 Wireless me drita Led para dhe mbrapa për PlayStation 4 përcakton gjeneratën e ardhshme të lojërave elektronike.

Duke kombinuar tipare të reja revolucionare me kontrolle intuitive, precize.

Butonat e përmirësuara lejojnë saktësi të pashembullt me ​​çdo lëvizje.

Ndërsa teknologjitë e reja inovative  si prekja me sensor, prekja e klikueshme, dritat dhe altoparlanti i brendshëm ofrojnë mënyra të reja interesante për të përjetuar dhe ndërvepruar me lojërat tuaja.

Dhe me shtimin e butonit Share, festoni dhe ndani momentet tuaja më të mira të lojrave në PlayStation®4 me prekjen e një butoni.

Kontrolli i precizionit: Ndjenja, forma dhe ndjeshmëria e kembezave analoge dhe butonave  janë permiresuar per tju dhene kualitet maksimal.

Porta e saj audio 3.5 mm ofron një zgjidhje praktike audio  për lojtarët që duan të dëgjojnë lojërat e tyre në mënyrë private.

Karikimi në mënyrë efikase:  rimbushet lehtësisht duke e futur në sistemin tuaj PlayStation®4, ose me ndonjë karikues standard me një mikro-USB.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: Wireless Controller For Ps4 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat