,

Wireless Power Bank – Baseus Wireless Quick Charging


2 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

Kapaciteti: 10000 mAh

2,390L

Wireless Power Bank – Baseus M36

Wireless Power Bank – Baseus Wireless Quick Charging

Rimbushni me bateri 3 paisje/telefone ne te njejten kohe shpejt dhe ne menyre te sigurt. 1 rimbushet permes valeve te wirelessit dhe 2 te tjera permes 2 portave USB. Fuqia e karikimit me wireless eshte 5 Watt.

Ky furnizues eshte pajisur me sigurine e teknologjise se fundit dhe eshte i mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte. Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise gjate rimbushjes se saj.

Ai fiket automatikisht kur telefoni/paisja rimbushet plotesisht dhe arrin statusin Fully Charged. Nderkohe mund ta merrni kudo me vete, ne aktivitete ne natyre, ne udhetime sidomos ato ajrore etj.

Perdoret per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve, edhe me ato qe nuk disponojne mobilitetin Wireless, mjafton te kene fishen perkatese.

SKU: Wireless Power Bank - Baseus M36 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat