,

Wireless Speaker NBY 6690 – Boks me Bluetooth 5.0V


Ngjyrat

E zeze

Gri

2,590L

 BOKS ME BLUETOOTH – NBY 6690

Wireless Speaker NBY 6690 – Boks me Bluetooth 5.0V

 • Brandi: NBY
 • Modeli: 6690
 • Mundesi lidhje me Bluetooth, AUX 3.5 mm, Karte Micro SD
 • Versioni i Bluetooth-it: 5.0 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Koha e perdorimit: 3-6 ore
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Standby: 12 ore
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte HIFI
 • Integruar me mikrofon HD per biseda te qarta dhe pa interferime
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Fuqia: 5 W
 • Dimensionet: 21.2 x 7.1 x 7.2 cm
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 90 – 20000 Hz
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Funksion NFC
SKU: boks me bluetooth-NBY-6690 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat