World V3 Max – Celular Best Price Produkt Online

VK World

SPECIFIKAT

Marka: VK World

Modeli: v3 Max

Versioni: i ri

Ekrani: 2.4 inch

Rezolucioni: 480 x 320 pixel

Karta SIM: 2

Kamera: 2 MP

Permasat: 132mm x 23mm x 60mm

Memoria ROM: <2G

Memoria RAM: <128M

Trashesia: Normale (>10mm)

Kamera

Bluetooth

5,990L

World V3 Max – Celular Best Price Produkt Online

World V3 Max – Celular Best Price Produkt Online

Ekran 2.4 inch me rezolucion 480 x 320 pixel 

I papërshkueshëm nga uji, pluhuri dhe rezistent ndaj konsumit

Me material te qendrueshem dhe te forte, behuni gati per aventura pa u shqetesuar se celulari juaj mund te demtohet

Permasat: 132mm x 23mm x 60mm

Siperfaqja e World v3 Max eshte e rrethuar nga nje material gome te bute e cila siguron qe celulari te mos rreshkase, por edhe nese bie ne situata ekstreme ai as nuk thyhet as nuk demtohet

Me hapesire per 2 karta SIM

Trashesia: Normale (>10mm)

Bateri super e fuqishme qe zgjat me dite te tera

E pajisur me kamera dhe Bluetooth

Memoria ROM: <2G

Memoria RAM: <128M

Mund ta perdorni ne gjuhet qe ju deshironi: Anglisht, Italisht, Rusisht, Gjermanisht dhe Arabisht

SKU: H-World-V3 Max Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

VK World

LLoji

Celular

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat