,

X8 Watch Ultra Ore inteligjente


3,000L

X8 WATCH ULTRA ORE INTELIGJENTE

Jetegjatesia e baterise deri ne 36 ore. Rripa te specializuar per atletet dhe sportistet e te gjitha llojeve.

Telefononi dhe dergoni mesazhe. Degjoni muziken dhe podkastet tuaja te preferuara. Merr udhezime me Maps, ose prekni mijera aplikacione per akoma me shume funksione.

Monitorimi i shendetit: rrahjet e zemres, presioni i gjakut, oksigjeni i gjakut, monitorimi i gjumit.

Ore smart e cila eshte rezistente ndaj ujit.

I pajtueshem me platforma Android 5.0 dhe lart /iOS10.0 dhe me lart.

Specifikat :

-Dizajn unisex

-Karikim me vale

-IP68 i papershkueshem nga uji

-Kapaciteti i baterise 380 mAh

-Bateri 36 ore


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300043 Kategori: ,
LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat