, ,

Xham mbrojtes per Huawei | Erturo 2.5D | Shitje online

Erturo

350L

Xham mbrojtes Huawei | Erturo 2.5D

Xham mbrojtes 2.5D per telefon HUAWEI  | Erturo

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.

Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per HUAWEI
  • Xham mbrojtes 2.5D.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate.
  • Ultra i holle dhe pamje HD.
  • Fortesia 9H
  • Xham i perputhshem me HUAWEI P8 LITE, P8 LITE MINI, P10 LITE, P10 PLUS, P20, P20 PRO, P20 LITE0 P SMART, MATE 20 LITE, NOVA3.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-per-telefon-huawei Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat