, ,

Xham mbrojtes per iphone Baseus | I plote | Anti Blue Ray

Baseus

990L

XHAM MBROJTES PER IPHONE – BASEUS – SGAPIPHX-TE01

Xham mbrojtes per Iphone Anti Blue Ray | Baseus

Xham me mbrojte te plote dhe kornize. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Forme e re nano e pershtatur per performance te persosur. Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per iphone
  • Xham kunder drites blu, anti blue ray. 
  • Mbron shikimin tuj sidmos ne ambjentet me pak ndricim.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Rezistente me fortesi 9H. 
  • Ultra i holle dhe pamje HD. 
  • Xham i pershtayshem per iphone 7, X, XS.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al| Dyqani juaj online

SKU: xham-mbrojtes-per-iphone-7-baseus Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat