, ,

Xham mbrojtes per Samsung Tab | Erturo | Tableta

Erturo

590L

XHAM MBROJTES PER TABLET SAMSUNG

Xham mbrojtes per Samsung Tab 

Mbrojtje ekstreme per ekranin e tabletave tuaja. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.

 
Eshte krijuar per te perballuar cdo demtim qe tablet-i juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. 
E holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.
 
Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.

 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per Samsung Tab
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me fortesi 9H. 
  • Xham i perputhshem per T110, T210, T230, T350, T380, T530, T560, T580, T590, T700, T710, T715, T800, TAB S4.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-per-tablet-samsung Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat