,

Xiaomi Mi TV Stick – Usb dhe Telekomande

Xiaomi

  • Fuqia: 5W.
  • Tensioni : 100-240V.
  • Frekuenca :50-60Hz.
  • Pesha e produktit: 0,0850 kg.
  • Madhësia e produktit: 9.50×3.50×2.00 cm.

5,790L

USB MI TV STICK – USB DHE TELEKOMANDE PER TV

Xiaomi Mi Stick e shnderron Tv-ne tuaj ne smart. Paisjet jane te pershtatshme per aplikacione te ndryshme si Netflix, YouTube, Google Play, Spotify, HBO, Prime Video etj. Projektuar me sistem Android 9.0.

SPECIFIKAT

CPU: Quad-core Cortex-A53 2.0GHZ.xiaomi mi tv stick per tv smart iBuy al
GPU: Mali 450.
RAM: 1 GB.
ROM: 8 GB.
Sistemi: Android TV 9.0.
Bluetooth: Bluetooth 4.2.
Rrjeti: 802.11a / b / g / n / AC 2.G + 5G.
Rezolucioni i daljes: 2K FHD + HDR.
Dekoduesi i videos: VP8, VP9, ​​VC-1, H263, H.264, H.265, MPEG1 / 2/4.
Mbështet tingullin rrethues të Dolby dhe DTS.
Vjen me një telekomandë Bluetooth audio.
Dekoderi i videos: VP8, VP9, ​​VC-1, H263, H.264, H.265, MPEG1 / 2/4.
Formati i videos: RMOV, AVI, MKV, TS, Mp4.
Dekoduesi i audios: DOLBY DTS.
Formati i audios: MP3, AAC, FLAC, OGG.
Formati i figurës: JPG, BMP, GIF, PNG, TIFF.
WIFI: WIFI me bandë të dyfishtë 2.4GHz + 5GHz.
Furnizimi me energji elektrike: porti USB 2.0 x1.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire!

SKU: mi tv stick Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

LLoji

Usb dhe Pult Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat