Xiaomi Redmi GO 1GB 16GB – Best Price Blerje Online

Xiaomi

SPECIFIKAT

Marka: Xiaomi

Modeli: Redmi GO

Pesha: 137 gr

Kapaciteti i baterise: 3000 mAh

Bateri e Palevizshme

Ekrani: 5.0 inch

Rezolucioni: 720 x 1280 pixel

1GB ROM dhe  16GB RAM

Kamera e pasme: 8 MegaPixel

Kamera para: 5 MegaPixel

Me sisitem operativ Android 8.1 Oreo

8,900L

Xiaomi Redmi GO 1GB 16GB – Best Price Blerje Online

Xiaomi Redmi GO 1GB 16GB – Best Price Blerje Online

U lancua per here te pare ne Janar 2019

Ekran me prekje 5.0 inch me rezolucion 720 x 1280 pixel dhe raport 16:9

Dizanj modern dhe dimensione ideale: 140.4 x 70.1 x 8.4 mm me peshe neto prej 137 gram

Suporton 2 karta SIM – Dual SIM

Integruar me bateri te fuqishme te tipit Li-Ion 3000 mAh

Rimbushje e baterise super e shpejte dhe qe zgjat me dite

Funksionon me sistem operativ Android 8.1 Oreo

Me dy kamera

Kamera e pasme 8 MegaPixel me model f/2.0 PDAF e shoqeruar me opsionet e fokusimit automatik, LED Flash, HDR dhe panorama

Ne pjesen e parme suporton nje kamera me kapacitet 5 MegaPixel ideale per Selfie-t qe keni enderruar

Opsionet e lidhjes se Xiaomi Redmi GO perfshijne Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth 4 .1, A2DP, LE

Radio FM radio

USB microUSB 2.0, USB On-The-Go

GPS  A-GPS, GLONASS, BDS

SKU: H- Xiaomi Redmi GO-1/16GB Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat