Xiaomi Redmi NOTE 8 3GB 32GB – Best Price Bli Online

Xiaomi

SPECIFIKAT

Marka: Xiaomi

Modeli: Redmi NOTE 8

Pesha: 190g

Kapaciteti i Baterise: 4000 mAh

Bateri e Palevizshme

Ekrani: 6.3 inch

Rezolucioni: 1080 x 2340 px me xham Gorilla Glass

Procesori: Octa Core Qualcomm Snapdragon 665

3GB ROM dhe  32GB RAM

Camera: 48MP+8MP+2MP+2MP

Selfie: 13MP

Sistemi Operativ: Android 9 Pie

18,990L

Xiaomi Redmi NOTE 8 3GB 32GB – Best Price Bli Online

Xiaomi Redmi NOTE 8 3GB 32GB – Best Price Bli Online

U lancua per here te pare ne 29 Gusht 2019

Ekran me prekje 6.3 inch me rezolucion 1080 × 2340 Pixel dhe raport  19.5:9

Mundesohet nga nje procesor Octa Core Qualcomm Snapdragon 665

Dizanj super modern dhe dimensione ideale: 158.3 x 75.3 x 8.4 mm

Pesha: 190 gr

Suporton 2 karta SIM – Dual SIM

Ka nje aparat te pare fotografik 48 MegaPixel , te dyte 8 MegaPixel, te trete 2 MegaPixel dhe nje te katert 2 MegaPixel. Kamera e tij e pasme ka fokusim automatik, LED flash, HDR, panorama etj

Ne pjesen e parme suporton nje kamera me kapacitet 13 MegaPixel ideale per Selfie-t qe keni enderruar

Integruar me bateri te fuqishme te tipit Li-Po 4000 mAh

Rimbushje e baterise super e shpejte dhe qe zgjat me dite deri ne 108 ORE

Funksionon me sisitem operativ MIUI 10 bazuar ne Android 9 Pie

Opsionet e lidhjes se Redmi Note8 perfshijne WiFi 802.11a/b/g/n/ac, GPS, USB Type-C, 3G dhe 4G.  Sensoret ne telefon perfshijne akselerometrin, sensorin e drites se ambientit, magnetometrin dhe sensorin e gjurmeve te gishterinjve.

Memoria: 3GB ROM dhe  32GB RAM

SKU: H-Xiaomi Redmi-NOTE 8-3/32GB Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

Gjendja

Te reja

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat