,

Zinxhire Bore Universal – 10 cope


3,300L

ZINXHIRE BORE UNIVERSAL – 10 COPE

Pavarësisht nëse jeni ne terren me dëbore apo balte, zinxhirët e gomave kundër rrëshqitjes mund t’ju kthejnë në rrugë.

Zinxhiret do te sigurojne nje udhetim te qete dhe te sigurte gjate gjithe kohes.

Përdorni këto zinxhirë dëbore plastike tërheqëse kundër rrëshqitjes për makinën  tuaj. Efektive në kushtet e motit emergjent, te lehta dhe rezistente ndaj motit më ekstrem.

Thjesht shtrëngoni rripat rreth rrotave tuaja, largohuni nga terreni i paqëndrueshëm, hiqni zinxhirët e gomave dhe kthehuni në rrugën tuaj.

Projektuar me tërheqje kundër rrëshqitjes  për të dalë nga një pozicion i bllokuar në situata emergjente.

Madhësia e rregullueshme i përshtatet shumicës së gomave standarde me gjerësi 6 – 11 inç.

Materiali me cilësi të lartë lejon ripërdorimin, thjesht shpëlani zinxhirët e borës me ujë të ngrohtë për t’u pastruar.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: 27121902 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat