, ,

20 Minute Dental White – Pajisje per dhembe te bardhe


  • Zbardhja e dhembeve ne kushte shtepie
  • Teknologjia e llampes LED mundeson largimin e papastertive
  • Zbardhje 360 ​​grade
  • Per rezultate te shpejta dhe efektive
  • Funksionon me bateri

1,190L

APARAT ZBARDHUES

Çdo njeri deshiron qe te kete dhembe te shendritshem edhe shume te bardhe. Megjithate kohet e fundit dhembet e verdhe jane bere nje problem i perbashket per shumicen e njerezve. Me kete produkt dhembet tuaj do te shkelqejne dhe do te jene shume te bardhe.

ZBARDHUES DHEMBESH20 minute dental white dhembe te bardhe produkt online iBuy.al

Me nje teknologji dentare teper profesionale ju aplikoni trajtimin shendetesor te vitamines E e cila perfshihet ne paketimin e pajisjes.

Aplikoni xhelin i cili ka nje drite LED e cila vendoset ne brendesi te gojes tek pjesa e dhembeve e me pas e ndizeni edhe me pas e lini qe te veproje nga 10 deri ne 45 minuta duke bere cdo shkeputje per 10 minuta.

Me aplikimin e xhelit i cili do te mundesoje direkt nje veprim te thelle te oksigjenit qe ndihmon ne largimin e njollave te verdha, bakterieve te ndryshme, papastertive edhe me shpejtesine e drites qe pershtatet me procesin e zbardhjes se dhembeve.

Me kete pajisje dhembet tuaj do te zbardhen 8 here brenda 20 minutave.

Nje produkt inovative per zbardhjen e dhembeve ne menyren me efikase dhe te shpejte.

Porosit Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Pastrues Dhembesh

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat